Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.110.1

Dům "San Girolamo". V centru obce San Gimignano 30 km od centra Siena, 45 km od centra Firenze, 33 km od centra Volterra, v pěší zóně. Veřejné parkoviště 150 m. Hostům je k dispozici 16 m2 terasa, ideální pro stravování venku, protože má i přímý vstup do kuchyně. V přijímacím pokoji je k dispozici extra lůžko (Euro 60,-/týden. Obývací pokoj s malým balkonem.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.110.1 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.110.1 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018