Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Coiano

Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano Ubytování Coiano
7 km od S. Gimignano, na 240 ha pozemku s vinicemi, olivovými háji a lesy. Celé zařízení sestává z více domů s rekreačními byty. Bazén s panoramatickym výhledem. Rodinný dům "Coiano". 7 km od centra San Gimignano, 56 km od centra Siena, 65 km od centra Firenze. Společné: zahrada trávníkem, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, ústřední topení, klimatizace, prádelna, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd vede až k objektu (3 km přírodní cesta). Parkovací místo. Supermarket 7 km, nádraží "Certaldo" 7 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 7 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Certaldo 7 km, Gambassi Terme 17 km, Colle Val d'Elsa 20 km, Volterra 30 km, Monteriggioni 35 km.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 4.510,- Kč

V objektu Coiano jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

918.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Coiano", 3-pokojový dům 72 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: velký obývací pokoj s panoramatickým oknem s TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Klimatizace (extra). Terasa. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled do údolí.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Coiano není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018