Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.600

4 km od Poggibonsi: .Pěkný byt v typickém toskánskem domě, který patři ke skupině domů s krásnou polohou naproti S. Gimignano. Ve stejné budově je byt majitele s vlastním vchodem z druhé strany. Pěkný selský dům "Renaio", renovovaný. 8 km od centra San Gimignano, 40 km od centra Siena, 50 km od centra Firenze, vyvýšená poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem a stromy. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka. Příjezd (1 km přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Supermarket 4 km, obchodní centrum 5 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 4 km, nádraží "Poggibonsi" 4 km, koupaliště 5 km. Tenis 5 km.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.600 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.600 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018