Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.120

Útulná chata "Casetta Grazia", renovovaný. 6 km od centra San Gimignano, samostatně stojící poloha na kopci, na ulici, v zeleni. Společné: pozemek 3'000 m2 s, ovocná zahrada. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená) rostlinami a květinami. Terasa, zahradní nábytek, gril. Parkovací místo. Obchod 6 km, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Certaldo" 7 km. Tenis 6 km, jízdárna 9 km. Atrakce v blízkosti: Firenze 45 km, Siena 45 km, Volterra 35 km.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.120 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.120 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018