Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Fienile

Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile Ubytování Fienile
Stylová, historická selská usedlost "Le Capanne", z 17. století, renovovaný, obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. 7 km od centra San Gimignano, 45 km od centra Siena, 55 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná poloha na kopci, v zeleni. Společné: přírodní pozemek 5 ha, přírodní zahrada, louka, ovocná zahrada, bazén (05.05.-22.09.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, grilovací kout. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: s TV, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě. Donáška pečiva na vyžádání (extra). 2.7 km dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo. Supermarket 7 km, restaurace 4 km, nádraží "Certaldo" 14 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 7 km.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.610,- Kč

V objektu Fienile jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

55.5

Kapacita: 2 osoby
2-pokojový ateliér 40 m2, v podkroví. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Částéčně zkosený, velmi jednoduché zařízení: ve 2. patře: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek.
Termíny a ceny

55.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Fienile", 2-pokojový dům 60 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, kuchyňským koutem a TV. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko. Vstup na terasu. 2x sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) zkosená, otevřená galerie s 1x dvoulůžko. Terasa. Zahradní nábytek.
Termíny a ceny

55.4

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový dům 60 m2, v přízemí. Jednoduché a stylové zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 120 cm), otevřený krb a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek, gril.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Fienile není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018