Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Lari

Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari Ubytování Lari
Rezidence "Lari", 2-podlažní, rok výstavby 2000. 10 byty v domě. 5 km od centra San Gimignano, 30 km od centra Volterra, 52 km od centra Siena. Společné: bazén kulatý (5 m průměr, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.), vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Společné garáže. Obchod 5 km, potraviny 5 km, restaurace 100 m. Atrakce v blízkosti: Certaldo 8 km, Colle Val d'Elsa 20 km, Barberino Val D'elsa 22 km, Badia a Passignano 39 km, San Casciano in Val di Pesa 40 km, Greve in Chianti 50 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. S celkem 10 byty.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.610,- Kč

V objektu Lari jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

150.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 50 m2. Komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

150.2

Kapacita: 4 - 6 osob
3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem (extra). V horním patře: 1x zkosený pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Lari není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018