Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Francie autem - ubytování ve Francii

Ubytování ve Francii nabízíme v těchto oblastech

Pokud nevíte přesně, ve které z výše uvedených oblastí leží středisko, do kterého se chystáte autem vyrazit, podívejte se na přehled všech středisek ve Francii, které nabízíme.

Francie autem - informace

Ubytování ve Francii - ilustrační fotografie

Zdají se vám Francouzi arogantní? Mají na to právo, na tak krásnou zemi by měl být pyšný asi každý. Celý kontinent Francie je velice rozmanitý a budete mít opravdu z čeho vybírat. Stačí se jen vydat na cestu a prozkoumat vše, co vás zaujme a nechat se inspirovat nebo se jen tak kochat krásnými budovami. Francii si určitě zamilujete a strávíte tam krásnou dovolenou.

Pokud budete chtít spojit vaši dovolenou se sportem, máte otevřené dveře. Francie je obklopená ze tří stran pobřežím: V létě láká na krásné a známé Středozemní moře nespočet turistů, které tráví svou dovolenou v Saint Tropez a na mnoha dalších místech v Côte dAzur. Můžete si zde vybrat z velkého počtu různých aktivit, které lze vykonávat na souši či v moři. Pokud patříte mezi milovníky surfování a plachtění, přijdete si na své na větrném pobřeží Atlantského oceánu v západní části Francii. A i když se ve vodě necítíte jako doma, uchvátí vás pohled na obrovské útesy ve vzdálených částech moře. Na své si zde přijdou turisté, kánoisté a i kolaři.

Ubytování ve Francii - ilustrační fotografie

Objevovat okouzlující krajinu můžete i při jízdě na koních. Z hřbetu koně si můžete udělat výlet na pláně Camargue na jihu země, levandulová pole a malebné údolí Loiry s mnoha hrady. Prozkoumejte drsnou měsíční krajinu pohoří Massif Central, kopce a lesy Burgund a široké pobřežní pláně severní Francie nebo jeden z 30-ti národních parků v zemi. Ani v zimě se zde nudit nebudete. Každý správný lyžař a snowboardista musí alespoň jednou za život navštívit francouzské Alpy, aby se přesvědčil, že i v parném létě jsou vrcholky hor (které jsou až do výšky 4000 metrů), pokryty sněhem a sluníčkem.

Hlavní město Paříž je jedním z největších metropolí na světě. Určitě si toto město vybavíte i z nějakého filmu, kde jich bylo natočeno hned několik. Frabcouzská kultura je velice rozmanitá. Na dovolené ve Francii byste neměli zapomenout navštívit světově známé muzeum Louvre, Eiffelovu věž a vítězný oblouk na Champs-Elysées. Objevováním historické a romantické Paříže byste mohli pravděpodobně strávit celý rok. Setkáte se tu s různými kulinářskými specialitami z nejslavnějších a pravděpodobně i nejlepších kuchyní na světě, které jsou doplňovány vynikajícím vínem.Ve městech Lyon a Marseille naleznete velkou část památek řadící se mezi světové dědictví UNESCO. Zapomenou byste neměli ani na oblasti jako Elsass nebo Betragne, zde objevíte hned několik důvodů proč se do Francie zase vrátit.

Ubytování ve Francii - ilustrační fotografie

Podnebí v severní Francii a na pobřeží Atlantiku je mírné po celý rok a v létě jsou teploty přes den kolem 20 až 25 stupňů. V zimě jen zřídka padá sníh a teploty klesnou pod nulu. To se vztahuje i na pobřeží Středozemního moře, kde se léto ukáže podstatně sušší a teplejší. Klima je srovnatelné se střední Evropou, i přes vyšší vrstvy, klimatické podmínky francouzských Alp jsou srovnatelné s německými nebo rakouskými Alpami. Dovolená ve Francii se doporučuje po celý rok. V létě je to především k pobřeží a v zimě zase za zimními sporty do francouzských Alp. Kdo chce navštívit vnitrozemí, měl by to udělat buď na jaře nebo na podzim, to nejsou teploty tak vysoké. A stojí to za to. Pokud navštívíte francouzský venkov, ocitnete se ve zcela jiném světě.

Ubytování ve Francii
Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu
Z aktuální nabídky ubytování ve Francii vybíráme

Akvitánie-Limousin-Poitou-Charentes

La Colinoise
objekt La Colinoise
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 11.376,- Kč / os.
cena po slevě 7.248,- Kč / os.

Korsika

Niolo
objekt Niolo
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 6.183,- Kč / os.
cena po slevě 4.638,- Kč / os.

Korsika

Niolo
objekt Niolo
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 7.031,- Kč / os.
cena po slevě 5.273,- Kč / os.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018