Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Španělsko autem - ubytování ve Španělsku

Ubytování ve Španělsku nabízíme v těchto oblastech

Pokud nevíte přesně, ve které z výše uvedených oblastí leží středisko, do kterého se chystáte autem vyrazit, podívejte se na přehled všech středisek ve Španělsku, které nabízíme.

Španělsko autem - informace

Ubytování ve Španělsku - ilustrační fotografie

Každý rok přijíždějí milióny turistů do známé země fotbalu, býčích zápasů, fiesty a překrásné přírody, aby zde strávili příjemnou dovolenou. Tou zemí je Španělsko. Spatříte zde pestrou krajinu, luxusní pláže, úžasná pobřeží a ochutnáte místní speciality, na které jsou Španělé právem hrdi. Na cestování po této zemi volí mnoho turistů vlastní dopravu, aby mohli v klidu a nerušeně poznávat její krásy. Ve Španělsku panuje subtropické podnebí. Pevnina nabízí horká léta a chladné zimy. Průměrná teplota se v zimě pohybuje kolem 15 stupňů v létě pak kolem 30 stupňů. Pokud uvažujete o dovolené u moře, nejvhodnějším obdobím jsou letní měsíce. Na jaře sem většina návštěvníků jezdí za památkami kdy nejsou teploty ještě tak vysoké.

Patříte do skupiny návštěvníků, kteří vyhledávají spíše památky a zajímavá místa? Tak byste určitě měli začít ve městě Madrid. Město patří k největším a nejmladším metropolím v Evropě. Turistům nabízí mnoho zajímavých míst. Procházku po památkách můžete začít u královského paláce, katedrály La Almudena, koridy nebo krásné čtvrti starého města. Trochu odpočinku a skvělé možnosti k nákupům naleznete na náměstí Puerta del Sol. Museum Prado s Goyovými malbami a také Centro de Arte Reina Sofia s Picassovým obrazem Guernica láká k návštěvě milovníky výtvarného umění. O místní vynikající restauraci Botin se říká, že je nejstarší na světě.

Ubytování ve Španělsku - ilustrační fotografie

Druhým největším turistickým magnetem je město Barcelona. Vystoupáte-li na kopec Tibidabo naskytne se vám z výšky 532 metrů úchvatný pohled na téměř celé město. Ve městě na návštěvníky čeká gotická čtvrť s překrásnými stavbami. Je zde katedrála, křížová cesta a královský palác, dále starý přístav s muzeem a s mořským akváriem. Pro odpočinek a příjemné posezení je zde mnoho útulných kaváren. Dopuručujeme také návštěvu Guggenheimova musea v Bilbao, které je oděné do titanu, poutní místo Santiago de Compostela a také město Toledo, které je zapsáno na seznam památek světového dědictví UNESCO.

Pokud vyrážíte do Španělska za odpočinkovou dovolenou nabízí se vám hned několik vynikajících letovisek. Mezi nejznámější turisty vyhledávaná pobřeží patří Costa Azahar, Costa Blanca, Costa Brava, Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa del Almería a pobřeží Katalánska. Ke Španělsku patří také několik ostrovů. Nesou název Baleárské ostrovy a Kanárské ostrovy. Mimo tyto nejznámější turistická místa se stává v poslední době velkým hitem návštěva vnitrozemí (centrální Španělsko). Pod heslem „Objevujte Španělsko“ sem z pobřežních destinací přijíždí stále větší množství turistů, aby si prohlédli krásná údolí, horské oblasti a borovicové lesy. do překrásné krajiny této živé, vášnivé a velice pohostinné země.

Ubytování ve Španělsku - ilustrační fotografie

Na krásných španělských plážích jsou velice oblíbenou aktivitou vodní sporty. Nejvíce příležitostí je pro milovníky jachtingu. Na pobřeží najdete 250 sportovních přístavů s více jak 400 jachtingovými kluby. Dále jsou tu vynikající podmínky také pro potápění. Kdyby jste si chtěli odvézt z dovolené ještě více zážitků, vyzkoušejte flamenco. Tento temperamentní a vášnivý tanec patří neodmyslitelně k jedné z charakteristik Španělska.

Ubytování ve Španělsku
Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu
Z aktuální nabídky ubytování ve Španělsku vybíráme

Costa Brava

Edificio Residencial Fanals
objekt Edificio Residencial Fanals
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 6.823,- Kč / os.
cena po slevě 4.593,- Kč / os.

Costa Brava

Edificio Residencial Fanals
objekt Edificio Residencial Fanals
termín 7.7. - 14.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 7.535,- Kč / os.
cena po slevě 5.542,- Kč / os.

Costa Daurada

Carme 3
objekt Carme 3
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 6.640,- Kč / os.
cena po slevě 4.362,- Kč / os.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018