Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Tenuta Decimo

Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo Ubytování Tenuta Decimo
K vybavení patří restaurace. Malí hosté si mhou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti.

K vybavení patří restaurace. Malí hosté si mhou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti.

Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Pokoje mají telefon a televizi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Objekt má v nabídce mnoho zábavních a sportovních aktivit, například hru boccia, za poplatek pak tenis.

Lze objednat polopenzi. Lze si objednat snídaně.

Je možné zaplatit platebními kartami Visa, AMEXCO a MasterCard.
Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Tenuta Decimo jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Tenuta Decimo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018