Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Polsko autem - ubytování v Polsku

Ubytování v Polsku nabízíme v těchto oblastech

Pokud nevíte přesně, ve které z výše uvedených oblastí leží středisko, do kterého se chystáte autem vyrazit, podívejte se na přehled všech středisek v Polsku, které nabízíme.

Polsko autem - informace

Ubytování v Polsku - ilustrační fotografie

Od pláží s bílým pískem u Baltského moře až po mírné kopce kolem Krakova, láká Polsko své návštěvníky, můžete objevovat nové i známé věci, historické i moderní. Samozřejmostí jsou také láskyplně restaurovaná stará města v Krakově a Wroclawi, pestrá Mazurská jezera a světové kulturní dědictví UNESCO, jako například mocný středověký křižácký hrad Malbork nebo 700 let starý solný důl Wieliczka s uměleckými kaplemi ze soli. Znovu a znovu se návštěvníci mohou setkat s památníky z „temného období“, jako například s ruinami bývalého nacistického bunkru Vlčí doupě (Wolfsschanze, polsky Wilczy szaniec) anebo s Osvětimí, největším koncentračním táborem Třetí říše.

Cesta přes města a tradiční vesnice v zemi je zároveň i cestou dějinami. Tak můžete obdivovat mohutnou katedrálu ve Fromborku, v jejíž věži dokázal Koperník rotaci Země kolem Slunce, můžete poznat slezské město Jelenia Góra (původně Hiršberk) s původním a zachovalým starým městem, nebo se jen tak procházet v malebném přímořském letovisku Międzyzdroje ve stopách rekreantů z 19. století. Nezapomeňte ale také na velká města Varšava, Vratislav, Krakova a Lodž, která se vyrovnají mnoha západním metropolím, pokud jde o současný životní styl, módu a nejnovější trendy. Najdete zde pestrý noční život a atraktivní nákupní ulice, stejně jako bohatou kulturní nabídku a elegantní restaurace. Návštěvníci Polska tak mají na výběr mezi rušnými městy a rozmanitou přírodní krajinou mezi Baltem a Beskydami.

Ubytování v Polsku - ilustrační fotografie

Přes 500 km pobřeží u Baltského moře je z větší části tvořeno jemným pískem, ve kterém můžete provozovat různé druhy plážových a vodních sportů. Skvělou volbou pro milovníky plachtění jsou Mazurská jezera s mnoha vodními plochami – mezi nejoblíbenější patří jezera Sniardwy a Mamry. Možné jsou ale také kratší výlety na kánoi nebo veslici. Kdo hledá dobrodružství, může například vyrazit na kajaku k horské řece Dunajec na severovýchodě Vysokých Tater. Stejně tak doporučujeme horské hřebeny Krkonoš, Vysokých Tater a Beskyd pro pěší turistiku nebo třeba výstup na vrchol Sněžky. Scénicky zajímavé jsou národní parky jako např. Biebrzanski národní park s největším mokřadem ve střední Evropě. Dovolenkáři na dvou kolech najdou velký počet značených tras v Pomořansku, Mazursku a kolem Varšavy, pro milovníky horských kol, doporučujeme Beskydy v trojmezí Polsko-Česká republika-Slovensko.

Jednoduché je také odpočívat a nechat se hýčkat. Toto přání vám v Polsku splní stále více wellness hotelů a lázeňských zařízení. Nejen ve známých střediscích, jako je přímořské letovisko Kolobřeh, Świeradów-Zdrój v polských Sudetech, solné lázně Ciechocinek nebo Połczyn-Zdrój v západním Pomořansku, si můžete užívat solné koupele, slatinné procedury, masáže a relaxační terapie.

Ubytování v Polsku - ilustrační fotografie

Hudební festivaly, působivá poutní místa, rozmanitý noční život ve velkých městech: Polsko nabízí v oblasti vycházek opravdu hodně. Jako „Mekka“ v oblasti zábavy funguje Międzyzdroje na ostrově Volyň v Baltském moři - v létě zde mají milovníci zábavy na výběr mezi mnoha kluby a diskotékami. Ale také ve velkých městech v zemi je bohatá nabídka večerní zábavy, po návštěvě koncertu nebo divadla se můžete posílit v jedné z útulných hospůdek anebo elegantních restaurací a poté vyrazit na diskotéku nebo do nočního klubu. K překročení hranic do Polska potřebujete jen platný cestovní pas. V Polsku existuje několik dálnic, které jsou zčásti státní, zčásti soukromé. Celostátní dálniční síť je plánována, ale bude to určitě trvat mnoho let, než bude postavena. V Polsku nejsou potřeba dálniční známky, stejně jako např. ve Francii se zde vybírá na místě mýtné, které je poměrně vysoké na evropské poměry.

Ubytování v Polsku
Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu
Z aktuální nabídky ubytování v Polsku vybíráme

Malopolsko

Lgota
objekt Lgota
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 3.168,- Kč / os.
cena po slevě 3.051,- Kč / os.

Malopolsko

Marcyporęba
objekt Marcyporęba
termín 7.7. - 14.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 2.699,- Kč / os.
cena po slevě 2.599,- Kč / os.

Malopolsko

Olszówka
objekt Olszówka
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 2.852,- Kč / os.
cena po slevě 2.746,- Kč / os.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018