Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.815

Charakteristický statek v kopcovité krajině v blízkosti San Gimignano patří ke staré malé osadě. Zvláštní architektura byla při renovačních pracechzachována, aby nebyl porušen šarm domu. Krásný panoramatický výhled. Pěkný statek "Borgo Ranza", renovovaný. 6 km od centra San Gimignano, 18 km od centra Volterra, 40 km od centra Siena, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: velká zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (6 x 12 m, hloubka 80 - 160 cm, 05.05.-29.09.). Terasa, zahradní nábytek, gril. Parkovací místo. Obchod 6 km, nádraží "Poggibonsi" 20 km. Tenis 7 km, jízdárna 16 km.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.815 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.815 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018