Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Maďarsko autem - ubytování v Maďarsku

Ubytování v Maďarsku nabízíme v těchto oblastech

Pokud nevíte přesně, ve které z výše uvedených oblastí leží středisko, do kterého se chystáte autem vyrazit, podívejte se na přehled všech středisek v Maďarsku, které nabízíme.

Maďarsko autem - informace

Ubytování v Maďarsku - ilustrační fotografie

Maďarsko má nejen úžasnou krajinu, ale i stejně impulzivní a historickou kulturu. Překypuje pýchou a krásou, slibuje dovolenou plnou okouzlujících a fascinujících dojmů, nádhernou přírodní krásu a dojemně upřímné pohostinnosti. Má širokou oblast přírody, divoké a nedotčené. Nabízí mnoho regionálních jedinečností. Z Puszta se stepní flórou a faunou, nedotčené lesy Bakony a jeskyní a krasové oblasti v severních horách na západě Alp.

Průzkum historie Maďarska zaručuje neuvěřitelnou cestu časem. Vzkříšeny byly výkopy z římské doby v Szombathely, byla obnovena starověká města jako je Kfszeg nebo Sopron. Barokní nádheru můžete obdivovat ve městech Eger, Gyfr, Vác, Kalocsa a Szentrende. Klasicismus a historismus architektonického charakteru zase v Debrecen a Szeged. Prolínají se zde osudy mnoha lidí ze střední a východní Evropy. Jezdečtí kočovníci euroasijských stepí, kočovné národy jako Jazygen a Kumanen, ale také Němci, Slováci, Italové a Francouzi. Nejvíce patrné to je v maďarském jazyce, který nemá nic společného se sousedními jazykovými rodinami.

Ubytování v Maďarsku - ilustrační fotografie

Celá destinace nabízí sportovní a pro milovníky přírody velké příležitosti. Chcete fyzickou zátěž a užít si nádherné přírody? Maďarsko předčí vaše očekávání. Maďarská jezera, zejména světově známé jezero Balaton nabízí řadu vodních sportů. U jezera Balaton jsou zakázány jakékoli motory, takže pokud budete chtít vyzkoušet vodní lyže či podobné adrenalinové sporty, musíte navštívit jezero Tisa.

Vzhledem k tomu, že je Maďarsko protkané řekami a potoky, jsou také kanoistika, veslování a motorové vodní sporty zálibou. Máte raději něco důstojného a chcete hrát golf? V Maďarsku je nyní 14 různých golfových hřišť. Obzvláště oblíbené jsou na dovolené také jízdy či vyjížďky na koni. Ať už chcete vyrazit jako zkušený jezdec přes obrovské krajiny nebo se zúčastnit lovu na koni, tento zážitek stojí za to. Dali byste raději přednost jízdě kočárem, neváhejte, Maďarsko vám splní všechna tajná přání.

Ubytování v Maďarsku - ilustrační fotografie

Maďarsko je fascinující destinací, protože zde můžete vidět původní způsob života, jaký vedli dříve a který je dodržován dodnes. Například jde o různé svatební zvyky. V místních muzeích si pak můžete všimnout, že ve vesnici je zvykem mít domy se sněhově bílou zdí, s pestře malovanými dveřmi a silnými doškovými střechami. Od doby reformace v 16. století, kdy spolu bojovali protestantské a katolické církevní instituce, je zemí půdy kostelů. Většina malých obcí má dva, často i tři kostelíky. Maďarsko může fascinovat turisty i se svou kombinací tradičních a moderních světů. Spojení národního povědomí, živého a tolerantního kosmopolitismu je evidentní všude, zvláště v hlavním městě Budapešti. Zde spolu skotačí mezinárodní společnosti, luxusní hotely, butiky a typické městské kavárny. Také jako cestovatel se můžete stále nechat inspirovat duchem minulosti nebo jen relaxovat nákupy nebo návštěvou muzea.

Díky své poloze v Karpatské kotlině, je Maďarsko chráněno před extrémním kontinentálním počasím. Srážky jsou nízké a vítr většinou slabý. Roční období se střídají, s teplými horkými léty a studenými zimami. Mrholivé počasí je však vzácné. Oblast kolem Balatonu je skutečným útočištěm středoevropského teplého počasí. Budapešť je lákavou destinací v průběhu celého roku. Vzhledem k výraznějšímu období na začátku léta a začátkem podzimu jsou jistě nejpříjemnější dobou na cestování. Obzvláště populární je samozřejmě v letních měsících. A to především v oblasti jezera Balaton. Koupací sezóna trvá od konce dubna do září. Balaton je také dobrý za chladných měsíců, jako ledová a zasněžená zimní krajina.

Ubytování v Maďarsku
Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu
Z aktuální nabídky ubytování v Maďarsku vybíráme

Balaton

Balaton A2016
objekt Balaton A2016
termín 7.7. - 14.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 3.268,- Kč / os.
cena po slevě 2.983,- Kč / os.

Balaton

Balaton H335
objekt Balaton H335
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 3.668,- Kč / os.
cena po slevě 3.336,- Kč / os.

Balaton

Balaton H351
objekt Balaton H351
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 3.288,- Kč / os.
cena po slevě 3.004,- Kč / os.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018