Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování L´Azalea

Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea Ubytování L´Azalea
Zrestaurovaný venkovský dům "L´Azalea" se nachází v panoramatickém prostředí, obklopen vinicemi a olivovými sady. Pěkná chalupa "L´Azalea", renovovaný, obklopen vinicemi. 6 km od centra San Gimignano, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha, velká, pěkná, udržovaná zahrada s rostlinami, louka k odpočinku, bazén (6 x 12 m, hloubka 110 - 150 cm, 28.04.-06.10.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). K dispozici pouze pro Vás: malá zahrada s trávníkem a květinami. V rekreačním zařízení: snídaňová místnost, přístup na internet, pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě. Parkovací místo. Obchod 4 km, supermarket 4 km, restaurace 3 km, nádraží "Certaldo" 5 km, písečná pláž "Pisa" 65 km, krytý bazén 4 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 8 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: Siena 40 km, Firenze 50 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.900,- Kč

V objektu L´Azalea jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

985.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový dům 65 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup s klimatizace. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení. Velká terasa 30 m2, zahrada. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. a na věžích San Gimignano. Dvoulůžkovou pohovku na spaní je možno zarezervovat jako přistýlku (extra). Klimatizace je na chodbě (extra).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

L´Azalea není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018