Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování San Girolamo

Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo Ubytování San Girolamo
Rezidence "San Girolamo". V centru obce San Gimignano 29 km od centra Volterra, 47 km od centra Siena, 53 km od centra Firenze, v srdci města, v pěší zóně. Veřejné parkoviště 150 m. Obchod 100 m, potraviny, restaurace, bar 50 m. Atrakce v blízkosti: Certaldo 13 km, Gambassi Terme 20 km, Colle Val d'Elsa 23 km, Castellina in Chianti 27 km, Monteriggioni 36 km. Hostům je k dispozici 16 m2 terasa, ideální pro stravování venku, protože má i přímý vstup do kuchyně. V přijímacím pokoji je k dispozici extra lůžko (Euro 60,-/týden. Obývací pokoj s malým balkonem.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.510,- Kč

V objektu San Girolamo jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

110.1

Kapacita: 4 - 6 osob
6-pokojový byt 170 m2 v 1. patře. Komfortní a starožitné zařízení: obývací pokoj s otevřený krb. Vstup na balkon. Jídelna. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x dvoulůžkový pokoj. Malý obývací pokoj. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha, sedací vana/bidet/WC, WC zvlášť. Topení (extra). Terasa 12 m2. K dispozici: pračka, dřevo (extra).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

San Girolamo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018