Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Svevia

Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia Ubytování Svevia
Leží v obci Pancole, 7 km od San Gimignano, obklopené 240 ha olivových hájů, vinic a lesů, pravá oáza klidu. Velmi pěkný výhled. Některé zachovalé domy podél Via Francigena jsou z 18. století. Jeden samostatný dům je rozdělen na dva byty, Cedda a Linari. Brabancia, Svevia, Tuscia a Olsatia jsou další samostatně stojící domy. Šetrná přestavba zachovala původní styl. Všech 16 bytů s vlastními vchody jsou elegantně zařízeny rustikálním nábytkem a několika starožitnostmi. Americký kávovar. Na přání telefon. Velká zahrada se společným bazénem a panoramatickým výhledem. Na místě můžete ochutnat jedinečná vína podniku (Vernaccia-Chianti Colli Senesi) a olivový olej. Na přání snídaně (Euro 60,-/osoba/týden) a polopenze Euro 230,-/osoba/týden), prosím předobjednat. Na požádání možno zařídit kurs vaření, včetně oběda (Euro 70,-/nejméně 5 osob). Siena a Florencie 50 km. Přírodní příjezdová cesta. Selský dům. Společné: pozemek, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN], klimatizace, prádelna, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, nádraží "Certaldo" 7 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 7 km, jízdárna 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.910,- Kč

V objektu Svevia jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

920.5

Kapacita: 2 osoby
"Cellole", 2-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na zahradu, k bazénu. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zařízené vnější prostředí.
Termíny a ceny

920.6

Kapacita: 2 osoby
"Cusona", 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x velký dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zařízené vnější prostředí.
Termíny a ceny

920.10

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Svevia", 3-pokojový byt 63 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na lodžii. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí. Malá soukromá terasa.
Termíny a ceny

920.3

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Tuscia", 3-pokojový byt 62 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zahradní nábytek. Zarizené vnější prostředi.
Termíny a ceny

920.4

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Libbiano", 3-pokojový byt 64 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zarízené vnější prostředí.
Termíny a ceny

920.8

Kapacita: 2 - 4 osoby
"Brabancia", 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zarízené vnější prostředí.
Termíny a ceny

920.11

Kapacita: 4 - 6 osob
"Cedda", 4-pokojový byt 110 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (mikrovlnka). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Velká soukromá zahrada.
Termíny a ceny

920.12

Kapacita: 4 - 6 osob
"La Torre", 4-pokojový byt 95 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Kuchyňský kout (mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Klimatizace (extra). Zahradní nábytek. Pěkný výhled na bazén.
Termíny a ceny

920.9

Kapacita: 5 - 7 osob
"Linari", 4-pokojový byt 104 m2, v přízemí. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 3x lůžko a sprcha/WC. Vstup na zahradu. Obytná kuchyně (mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Terasa. Zahradní nábytek. Sloukromé, kryté vnější prostředí.
Termíny a ceny

920.2

Kapacita: 6 - 8 osob
"Santo Pietro", 5-pokojový byt 150 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. 4x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (mikrovlnka). 4x sprcha/WC. Klimatizace (extra). Pěkný výhled na krajinu. Zařízené vnější prostředí.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Svevia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018