Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Vineyard View

Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View Ubytování Vineyard View
Velká, pěkná vila, ideální pro pobyt s dětmi. Obklopen loukami. 7 km od centra San Gimignano, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada s louka, bazén (7 x 14 m, 04.05.-05.10.) s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, domek u bazénu, dětské hřiště. V domě: ústřední topení, prádelna, pračka, sušička, Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.), vytápění pouze od 01.11. do 31.03.. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Výměna ručníků 1x týdně (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Pomoc v domácnosti na vyžádání (extra). Kuchař na vyžádání (extra). 500 m dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo (3 x) u domu. Restaurace 2 km, bar 2 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: San Gimignano 4 km, Siena 50 km, Monteriggioni 25 km, Firenze 60 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra).

Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 6.410,- Kč

V objektu Vineyard View jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

210.1

Kapacita: 6 - 8 osob
"Vineyard View", 6-pokojová vila 220 m2, v přízemí. Velmi komfortní a pěkné zařízení: velký vstup s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC a klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko a klimatizace. Otevřená galerie. Velká obytná kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, pec na pizzu) s jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Podlahy z přírodního kamene. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Malá terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 malá domácí zvířata (psi) povolena.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Vineyard View není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018