Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.185

Velký, luxusní, historický venkovský dům "Vedi Torre", renovovaný v roce 2004, obklopen stromy, loukami a poli.Zařízení domu: ústřední topení, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta se schodištěm.Poloha: na kraji obce, ve čtvrti Weiler Casaglia, nad liegt im Weiler Casaglia, samostatně stojící, klidná, vyvýšená, slunná poloha v zeleni, ve svahu, na kopci. Výhled z domu na hory, do zahrady, na krajinu, na město a na les.Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), park (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), zahrada (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), louka k odpočinku (k dispozici pouze pro Vás, 150 m2), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 12 m x šířka 6 m, otevřeno od 01.05. do 31 .10.), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 10 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 5 km, hlavní silnice v 2 km, železnice v 3 km a letiště v 40 km.
Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.185 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.185 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018