Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Švýcarsko autem - ubytování ve Švýcarsku

Ubytování ve Švýcarsku nabízíme v těchto oblastech

Pokud nevíte přesně, ve které z výše uvedených oblastí leží středisko, do kterého se chystáte autem vyrazit, podívejte se na přehled všech středisek ve Švýcarsku, které nabízíme.

Švýcarsko autem - informace

Ubytování ve Švýcarsku - ilustrační fotografie

Nechte se překvapit krásami ve Švýcarsku. Tato středoevropská země leží v jihozápadní části Německa a je známá pro svou krásnou přírodu a velkolepou horskou krajinu. Švýcarsko je atraktivní jak pro lyžaře a běžkaře, tak i pro turisty a horolezce. Kromě toho nabízí Švýcarsko nekonečnou rozmanitost, od tradičních zemědělských vesnic až po moderní architekturu a cestovní ruch. Velká spolková země se skládá ze 41000 čtverečních kilometrů spojující 26 kantonů. Mezi oficiální jazyky můžeme řadit němčinu, italštinu, francouzštinu a mnoho dalších mluvených dialektů. Při svém zájezdu do Švýcarska se tu setkáte se zimními sporty, jazzovými festivaly, dílnami na výrobu hodin, módními butikami a světovou literaturou. Švýcarsko, to jsou svěží zelené travnaté kopce s tichou pastvinou a spokojené krávy odpočívají s klidnými kravskými zvony.

Švýcarsko je rájem pro všechny horské sporty. Alpy totiž tvoří 60 procent země. Překvapí vás kvalita lyžařských středisek v oblasti Jungfrau, v horní části údolí Engadin nebo Les Quatres Vallées. Proto jsou zejména zimní sporty hlavním lákadlem pro turisty. Pokud jste začátečník a neumíte snowboardovat ani lyžovat, není se čeho obávat. Není tu opomenuto na komplexní kurzy, které nabízejí švýcarská lyžařská střediska a poskytují zaručeně vše potřebné k tomu, abyste se v tomto sportu zdokonalili. Ani na zkušené lyžaře tu není opomenuto a svahy lákají na nové módní zimní sporty. Vyzkoušejte freeriding, běh na lyžích, sáňování nebo bruslení pro začátečníky / pokročilé. Rozmanitost vás určitě potěší.

Ubytování ve Švýcarsku - ilustrační fotografie

Kromě kouzla Alp, je také Švýcarsko prospívajícím, různorodým městem kultury, zábavy a rekreace. Ze 7,3 milionů obyvatel Švýcarska, žijí přibližně dvě třetiny v městských oblastech. Curych s přibližně 340000 obyvateli je největší a pravděpodobně nejrozmanitější město ve Švýcarsku. Curych je pravým smyslem oázy, můžete se zde projít ke krásnému curyšskému jezeru a k procházkám tu najdete nesčetné široké zelené plochy pěší zóny. Znalci módy jistě ocení značkové obchody a známé módní domy. Samozřejmě zde můžete najít tradiční světově proslulou švýcarskou výživnou čokoládu a překrásné kvalitní hodinky. Curych vás okouzlí zvláštním kouzlem, kombinací tejemství a přilákal známé osobnosti jako Thomas Mann a Richard Wagner. Též Gottfried Keller a Max Frisch jsou známé děti města. Máte- li zájem o kulturu a umění, inspirujte se mnoha muzei v Curychu, divadly, koncerty a jejich různými programy.

Také města Bern, Basilej, Ženeva nebo Lucern stojí za návštěvu. Důvodem je středověké staré město s nádherným kvetoucím podloubím a měšťanskými domy, které jsou zapsány na seznamu UNESCO světového kulturního dědictví. V Basileji se nachází muzeum na počest rozenému umělci Jeanu Tinguely. Do Lucernu lákají úmluvy a kulturní centra francouzského hvězdného architekta a slavného varhanisty Johanna Geislera. Na renesančním nádvoří Hôtel de Ville, kde byla podepsána roku 1864 ženevská konvence, se dnes konají letní populární koncerty. Samozřejmě, že vábení na dovolenou do Švýcarska nejsou zdaleka vyčerpána. V průběhu roku se zde setkáte se slavnými festivalovými prohlídkami a zimními tradicemi karnevalu.

Ubytování ve Švýcarsku - ilustrační fotografie

Nejen příroda a kultura, ale také podnebí Švýcarska je rozmanité. Zejména v horách se často setkáte se srážkami a nepříznivými povětrnostními podmínkami na horských údolích. Cestující se slabým srdcem by měli dávat pozor na výkyvy teplot až deset stupňů a to především v severních údolích Alp.

A kdy navštívit Švýcarsko? Do značné míry to závisí na vašem konkrétním plánu. Velice oblíbené jsou zde zimní sporty, proto je dobré dělat rezervaci dopředu a zamluvit si termín. Pěší výlety a podobné nabídky jsou od jara do podzimu a prohlídky města jsou k dispozici po celý rok.

Ubytování ve Švýcarsku
Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu
Z aktuální nabídky ubytování ve Švýcarsku vybíráme

Walliské Alpy

Christina 305
objekt Christina 305
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 3.813,- Kč / os.
cena po slevě 2.556,- Kč / os.

Walliské Alpy

Barzettes-Vacances B
objekt Barzettes-Vacances B
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 6.003,- Kč / os.
cena po slevě 3.975,- Kč / os.

Walliské Alpy

Violettes Vacances B
objekt Violettes Vacances B
termín 30.6. - 7.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 6.977,- Kč / os.
cena po slevě 4.746,- Kč / os.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018