Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.800

Palazza di Messerbrogio, pečlivě restaurovaný dům s mohutnou čtvercovou věží, je částí antického konventu Augustiniánů, jejichž původ sahá až do roku 1272. Během staletí z toho povstala malá osada Racciano, s krásnou panoramatickou polohou, odkud je z jednoho kopce vidět věže San Gimignano. Oba byty jsou vkusně zařizené venkovským toskánském nábytkem se soukromými vněšími prostorami v malé zahradě. Bazén je společný s hosty malého hotelu (150 m). V sousední restauraci jsou nabízeny pro kraj typické speciality. Dům "Palazzo di Messerbrogio". 3 km od centra San Gimignano, 40 km od centra Siena, 47 km od centra Firenze. Společné: zahrada, bazén (6 x 12 m, hloubka 90 - 250 cm, 05.05.-29.09.). Gril, parkovací místo u domu. Obchod 3 km, nádraží "Poggibonsi" 13 km. Tenis 4 km, jízdárna 8 km.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.800 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.800 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018