Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Dini

Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini Ubytování Dini
Castel S Gimignano, 12 km od da San Gimignano: Komfortní, historická chalupa "Dini", rok výstavby 1700, renovovaný, obklopen vinicemi. 11 byty v domě. 2 km od centra Castel S Gimignano, klidná poloha. Společné: bazén (15 x 7 m, 11.04.-17.10.). Zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, snídaňová místnost, Wireless LAN [WLAN], pračka (extra), Cena za topení se platí na místě (01.11.-31.03.). Výměna povlečení 1x týdně. Výměna ručníků 1x týdně. (extra). Doručovací služba tiskovin, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo (kryté). Potraviny 2 km, restaurace 600 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Boccia-hřiště, ping-pong, tenisové hřiště (extra), dětské hřiště, bar a restaurace s pro oblast typickou kuchyní, 600m (ve vedlejší sezoně otevřeno pouze o víkendech, v hlavní sezóně je stále otevřeno). Ke statku patří malá vysvěcená kaple a celkem 10 nezávislých bytů. Statek na 100 ha pozemku s vlastní výrobou oleje a vína, ktere je možné zakoupit na místě. Možnost návštěvy vinných sklepů s degustací vína. Beach-volejbalové a fotbalové hřiště.,Byt IT5257.200.4 má navíc ještě 1 pokoj a koupelnu, které je na požádání možné rovněž pronajmout (extra). Stejně tak je hostům k dispozici krytý vnitřní dvůr (50 m2) s pohovkou a vnějším nábytkem. Sítě proti moskytům ve všech oknech.
Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.850,- Kč

V objektu Dini jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

200.13

Kapacita: 2 - 3 osoby
2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře. Komfortní a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka), klimatizace. 1x dvoulůžkový pokoj s klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Sprcha/bidet/WC. Parketové podlahy. Velmi pěkný výhled. K dispozici: telefon, sejf. Přidělené místo u bazénu (1 slunečník a 2 lehátka). Satelitní dekódovací karta pro zákazníka. Uvítací balíček (voda a víno)​. Týdenní úklid a výměna ložního prádla v ceně.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Dini není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018