Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.187

Útulná, stylová selská usedlost, renovovaný, obklopen poli a vinicemi. 5 km od centra San Gimignano, centrální, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), velká zahrada, biotop, bazén (30.04.-01.10.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: restaurace, přístup na internet, ústřední topení, pračka (extra), k dispozici jízdní kola. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Obchod 4 km, supermarket 6 km, restaurace 3 km. Atrakce v blízkosti: Siena 40 km, Florenz 45 km, Volterra 30 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.187 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.187 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018