Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.188

Nový, pěkný, komfortní řadový dům "Lari", rok výstavby 2010, renovovaný v roce 2013, obklopen loukami a poli.Zařízení domu: klimatizace, pračka (ke spoluužívání).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: na kraji obce, mimo obec San Gimignano, klidná, slunná poloha v zeleni. Výhled z domu na krajinu.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), zahrada (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, otevřeno od 30.05. do 15 .09.).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 4 km, restaurace 2 km.
Kvalita * Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.188 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.188 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018