Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Trogir

Město Trogir je unikátním muzeem pod širým nebem. Od roku 1997 je krásné staré město Trogir na seznamu světového dědictví UNESCO a síla přístavního města ve stejném čase na jednom z nejzajímavějších míst ve střední Dalmácii. V asi 25 kilometrové vzdálenosti od Splitu nabídek do Trogiru je také jako výchozí bod pro mnoho výletů. S ostrovem Ciovo je Trogir spojen mostem, takže si můžete prohlédnout tento ostrovní ráj tak snadno. Samostatně mnoho historických pokladů, které kombinují Trogir, byste si neměly nechat ujít na dovolené ve střední Dalmácii. Navíc je tam mnoho hotelů a rekreačních domů ve středověkém městě, které slibují příjemný pobyt. Mnoho rostlin se nachází v prestižní lokalitě na Jadranu a mají pěkné pláže.

Půvabné staré město Trogir se všemi svými nádhernými budovami se nachází na poloostrově, který je oddělen kanálem od pevniny. Kostely, měšťanské domy, nádherné paláce a pevnosti jsou seřazeny ve městě. Stejně jako žádné jiné místo na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku ukazuje Trogir rozmanitost románsko-gotického období kreativity. Centrum, obklopené zdí s dveřmi, je skutečným muzeem. Na několika čtverečních kilometrech objevíte mnoho zajímavostí, které můžete najít při procházce křivolakými uličkami, krok za krokem.

Katedrála sv. Lovro je jedním z nejkrásnějších výhledů na stavby v Trogiru. Z 13. století až do 17. století, byl postaven v katedrále, takže dnes představuje umělecké dílo, které v sobě spojuje různé architektonické styly. Uvnitř katedrály se nachází malá kaple (sv. Ivan Ursini), který je považován za zvláštní příklad renesance v Dalmácii. Ostatní architektonická a historická zajímavá upozornění jsou návštěvy paláce prince (dnes radnice), pevnost Kamerlengo, paláce Cipiko a městská lodžie.

Trogir rovněž nabízí více než historii a tradici. Kolem Trogiru se nachází mnoho krajinných oblastí, které se vyznačují svěžími lesy. Zde můžete jít pěšky nebo jet na kole. Trogir byl objeven od moře, sety na nejlepším přístavu ACI Trogir a přetrvává malé muzeum v krásném městě v srdci Dalmácie. Pro exkurze nabízí také od pobřeží překrývající se ostrovy.

Ubytování v Trogiru nabízíme v následujících chatách, apartmánech a dalších objektech. Ty jsou v následujícím seznamu seřazeny dle názvu a u každého z nich je uvedena cena za nejlevnější pobyt, který máme momentálně v nabídce.
Amiela ***
***
Amiela
již od 3.133,- Kč / os.
Anđa ***
***
Anđa
již od 2.183,- Kč / os.
Andjelka ****
****
Andjelka
již od 3.291,- Kč / os.
Andrea ****
****
Andrea
již od 9.158,- Kč / os.
Apartmán Livio **
**
Apartmán Livio
již od 1.640,- Kč / os.
Apartmány Sarita **
**
Apartmány Sarita
již od 1.370,- Kč / os.
Apartmány 1351-190 **
**
Apartmány 1351-190
již od 2.757,- Kč / os.
Apartmán 1351-177 **
**
Apartmán 1351-177
již od 2.235,- Kč / os.
Apartmán 1351-202 **
**
Apartmán 1351-202
již od 3.277,- Kč / os.
Ap. Medena ***
***
Ap. Medena
již od 1.360,- Kč / os.
Ap. Vranjica-Belvedere ***
***
Ap. Vranjica-Belvedere
již od 1.988,- Kč / os.
Argemonia ****
****
Argemonia
již od 12.197,- Kč / os.
Bila Kuća ***
***
Bila Kuća
již od 3.702,- Kč / os.
Camping Belvedere ****
****
Camping Belvedere
již od 902,- Kč / os.
Duje ***
***
Duje
již od 3.299,- Kč / os.
Elza ***
***
Elza
již od 2.041,- Kč / os.
Igor ***
***
Igor
již od 1.937,- Kč / os.
Iris ***
***
Iris
již od 2.316,- Kč / os.
Ivanka ***
***
Ivanka
již od 1.975,- Kč / os.
Kiki ***
***
Kiki
již od 1.573,- Kč / os.
Lucija ***
***
Lucija
již od 2.734,- Kč / os.
Mare ***
***
Mare
již od 2.392,- Kč / os.
Marija **
**
Marija
již od 2.041,- Kč / os.
Miljus **
**
Miljus
již od 2.848,- Kč / os.

Střední Dalmácie - kam jinam na ubytování?

Trogir není jediným místem, kde je možné se ve Střední Dalmácii ubytovat. Aktuálně se s námi můžete vydat na ubytování do Chorvatska i do následujících míst: Baška Voda, Baško Polje, Bilice, Bratuš, Brela, Brist, Brodarica, Drašnice, Drniš, Drvenik, Duće, Gradac, Igrane, Imotski, Jadrija, Kaštela, Kaštel Štafilič, Lokva Rogoznica, Makarska, Mala Duba, Marina, Mimice, Nemira, Oklaj, Omiš, Pisak, Podaca, Podgora, Podstrana, Poljica, Primošten, Promajna, Raslina, Rogoznica, Rogoznica - Malo Zečevo, Seget Donji, Seget Vranjica, Skradin, Split, Stanići, Sumpetar, Tisno, Tribunj, Trilj, Tučepi, Unešic, Vinišče, Vrgorac, Záhřeb, Zaostrog, Živogošče.

Ubytování v Trogiru


Kontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektu


e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018