Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Anđa

Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa Ubytování Anđa
Slatine (Čiovo) 6 km od Trogir: Vícegenerační dům "Anđa". Klidná, slunná poloha, 175 m od moře, 175 m plaz. Společné: terasa (30 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo (kryté) u domu na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 1 km, oblázková pláž, skalnatá pláž 175 m.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Trogir

Poloha objektu

Koupání 175 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.190,- Kč

V objektu Anđa jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

166.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Balkon 5 m2, balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

166.2

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 55 m2 v 1. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 8 m2, balkon 2 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

166.3

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC s rohovou vanou. Balkon 5 m2, balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

166.4

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 55 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Trogiru

Anđa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Trogir nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Trogir: Amiela, Andjelka, Andrea, Apartmán Livio, Apartmány Sarita, Apartmány 1351-190, Apartmán 1351-177, Apartmán 1351-202, Ap. Medena, Ap. Vranjica-Belvedere, Argemonia, Bila Kuća, Camping Belvedere, Duje, Elza, Igor, Iris, Ivanka, Kiki, Lucija, Mare, Marija, Miljus, Moment, Mornar, Perišić, Ruža, Slavica, Snježana, Sofija, Šarić, Tija, Toni, Viki, Viktorija, Vila 1351-182, Villa Dalmatica Moderna, Villa Ingrid, Villa Kairos, Villa Lola, Villa Matana, Villa Meri, Villa Mustra, Villa Nikaroni, Villa Pinia, Zora.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018