Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Apartmány MEDENA

Ubytování Apartmány MEDENA Ubytování Apartmány MEDENA
Poloha
apartmánová komplex Medena, 4 km od Trogiru, 1,5 km do městečka Seget.VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: od 50 - 300 m. Skalnatá, betonová, oblázková. Na pláži možnost pronájmu lehátek a slunečníků.BAZÉN: ne.SLUŽBY: nájem apartmánu, možnost polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu).KLIMATIZACE: apartmány a společné prostory.INTERNET: wi-fi na recepci zdarma.PARKOVÁNÍ: zdarma u apartmánů.POPIS: apartmány jsou umístěny v jednopatrových řadových domech v borovém lesíku.1/2 + 1 APP (cca 40 m2): ložnice, obývací pokoj s přistýlkou, kuchyně, koupelna. Nacházejí se v přízemí a mají terasu.1/4+ 1 APP(cca 46 m2): 2 ložnice, obývací pokoj s přistýlkou, kuchyně, koupelna. Nacházejí se v patře a mají balkon. V komplexu je recepce, aperitiv bar, restaurace, veliká terasa, mini market, prádelna, dětské hřiště, vodní sporty, stolní tenis, minigolf, tenisové hřiště. Animační program pro děti i dospělé se koná denně (15.6.-15.9.). Pestrá nabídka mimo služby apartmánů (konoba, restaurace, sportovní nabídka)... Možnosti různých výletů.PŘÍJEZD/ODJEZD: po14:00 / do 10:00 hod.POZNÁMKY: výměna ložního prádla 1x týdně, ručníků 2x týdně.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Trogir Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Apartmány MEDENA jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Trogiru

Apartmány MEDENA není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Trogir nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Trogir: Amiela, Anđa, Andjelka, Andrea, Apartmán Livio, Apartmány Sarita, Apartmány 1351-190, Apartmán 1351-177, Apartmán 1351-202, Ap. Medena, Ap. Vranjica-Belvedere, Argemonia, Bila Kuća, Camping Belvedere, Duje, Elza, Igor, Iris, Ivanka, Kiki, Lucija, Mare, Marija, Miljus, Moment, Mornar, Perišić, Ruža, Slavica, Snježana, Sofija, Šarić, Tija, Toni, Viki, Viktorija, Vila 1351-182, Villa Dalmatica Moderna, Villa Ingrid, Villa Kairos, Villa Lola, Villa Matana, Villa Meri, Villa Mustra, Villa Nikaroni, Villa Pinia, Zora.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018