Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Andjelka

Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka Ubytování Andjelka
Okrug Gornji (Čiovo), 6 km od Trogir: Pěkný vícegenerační dům "Andjelka". 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: pozemek s trávníkem 65 m2, louka k odpočinku, bazén nepravidelného tvaru (7 x 4 m, hloubka 120 cm, 30.04.-01.10.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 1 km, kavárna 1 km, oblázková pláž 500 m, skalnatá pláž 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Kvalita **** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Trogir

Poloha objektu

Koupání 50 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.300,- Kč

V objektu Andjelka jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

330.2

Kapacita: 2 osoby
1-pokojové studio 24 m2, v přízemí. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

330.5

Kapacita: 2 osoby
2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

330.6

Kapacita: 2 osoby
2-pokojový byt 27 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

330.3

Kapacita: 2 - 3 osoby
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

330.4

Kapacita: 2 - 3 osoby
2-pokojový byt 32 m2 v 1. patře. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

330.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 52 m2, v přízemí. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 17 m2 s 1x pohovka, TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/WC. Terasa 10 m2, krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

330.7

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 80 m2 v 2. patře, jižní orientace. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). 2x sprcha/WC. Balkon 12 m2, balkon 8 m2. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Trogiru

Andjelka není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Trogir nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Trogir: Amiela, Anđa, Andrea, Apartmán Livio, Apartmány Sarita, Apartmány 1351-190, Apartmán 1351-177, Apartmán 1351-202, Ap. Medena, Ap. Vranjica-Belvedere, Argemonia, Bila Kuća, Camping Belvedere, Duje, Elza, Igor, Iris, Ivanka, Kiki, Lucija, Mare, Marija, Miljus, Moment, Mornar, Perišić, Ruža, Slavica, Snježana, Sofija, Šarić, Tija, Toni, Viki, Viktorija, Vila 1351-182, Villa Dalmatica Moderna, Villa Ingrid, Villa Kairos, Villa Lola, Villa Matana, Villa Meri, Villa Mustra, Villa Nikaroni, Villa Pinia, Zora.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018