Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Villa Pinia

Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia Ubytování Villa Pinia
Okrug Gornji (Čiovo), 6 km od Trogir: Pěkný, útulný vícegenerační dům "Villa Pinia". Mimo obec, 1.5 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 20 m od moře, 20 m plaz, v zeleni. Společné: zahrada s rostlinami, bazén hranatý (11 x 4 m, hloubka 120 - 140 cm, 29.04.-16.09.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní sezení, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Příkrý příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 250 m, restaurace 1.5 km, oblázková pláž 100 m, skalnatá pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Trogir

Poloha objektu

Koupání 20 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.770,- Kč

V objektu Villa Pinia jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

320.2

Kapacita: 2 osoby
1-pokojový byt 18 m2 v 1. patře. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, TV-satelit a klimatizace. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/bidet/WC. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na bazén. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

320.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/bidet/WC, WC zvlášť. Velká terasa částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

320.3

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mraznička). Koupelna/WC. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na bazén. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

320.4

Kapacita: 5 - 7 osob
4-pokojový byt 120 m2 v 1. patře. Vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, na 2 rovinách s panoramatickým oknem s TV-satelit a klimatizace. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na bazén. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Trogiru

Villa Pinia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Trogir nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Trogir: Amiela, Anđa, Andjelka, Andrea, Apartmán Livio, Apartmány Sarita, Apartmány 1351-190, Apartmán 1351-177, Apartmán 1351-202, Ap. Medena, Appartementhaus Jakas (Tgr128), Ap. Vranjica-Belvedere, Argemonia, Bila Kuća, Camping Belvedere, Camp Rozac (Tgr215), Duje, Elza, Haus Angelo (Tgr520), Haus Astra Maris (Tgr124), Haus Bagaric (Tgr326), Haus Balic (Tgr353), Haus Basic (Tgr612), Haus Filip Jakov (Tgr600), Haus Giljo (Tgr118), Haus Gustin (Tgr210), Haus Klaric (Tgr306), Haus Lovre (Tgr405), Haus Martinis (Tgr163), Haus Maslina (Tgr616), Haus Neda (Tgr302), Haus Palma (Tgr400), Haus Ria (Tgr146), Haus Villa Nostra (Tgr332), Igor, Iris, Ivanka, Kiki, Lucija, Mare, Marija, Miljus, Moment, Mornar, Perišić, Ruža, Slavica, Snježana, Sofija, Šarić, Tija, Toni, Viki, Viktorija, Vila 1351-182, Villa Bayview (Tgr315), Villa Dalmatica Moderna, Villa Dea, Villa Ingrid, Villa Kairos, Villa Lola, Villa Matana, Villa Meri, Villa Mustra, Villa Nikaroni, Zora.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018