Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Mare

Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare Ubytování Mare
Pěkný vícegenerační dům "Mare". 200 m od centra Trogir, klidná, slunná poloha, 300 m od moře. Společné: pozemek 1'600 m2 (oplocený) s trávníkem 600 m2, bazén hranatý vyhřívaný (10 x 5 m, hloubka 140 cm, 02.04.-15.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: přístup na internet, fitness, stolní tenis. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 50 m, restaurace 300 m, oblázková pláž 1.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Bazén s protiproudem.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Trogir

Poloha objektu

Koupání 300 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.400,- Kč

V objektu Mare jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

101.1

Kapacita: 2 - 3 osoby
2-pokojový byt 32 m2 v 2. patře, západní orientace. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 14 m2, krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 1.
Termíny a ceny

101.4

Kapacita: 2 - 3 osoby
2-pokojový byt 32 m2 v 3. patře, západní orientace. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. Zkosen 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 9 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

101.6

Kapacita: 2 - 3 osoby
2-pokojový byt 32 m2 v 3. patře, východní orientace. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. Zkosen 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 9 m2, krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

101.2

Kapacita: 3 - 5 osob
3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře, jihozápadní orientace. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 12 m2, krytá. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

101.5

Kapacita: 3 - 5 osob
3-pokojový byt 45 m2 v 3. patře, jihozápadní orientace. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV-satelit, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. Zkosen 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 12 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Trogiru

Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Trogir nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Trogir: Amiela, Anđa, Andjelka, Andrea, Apartmán Livio, Apartmány Sarita, Apartmány 1351-190, Apartmán 1351-177, Apartmán 1351-202, Ap. Medena, Ap. Vranjica-Belvedere, Argemonia, Bila Kuća, Camping Belvedere, Duje, Elza, Igor, Iris, Ivanka, Kiki, Lucija, Marija, Miljus, Moment, Mornar, Perišić, Ruža, Slavica, Snježana, Sofija, Šarić, Tija, Toni, Viki, Viktorija, Vila 1351-182, Villa Dalmatica Moderna, Villa Ingrid, Villa Kairos, Villa Lola, Villa Matana, Villa Meri, Villa Mustra, Villa Nikaroni, Villa Pinia, Zora.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018