Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování AP komplexy Medena

Poloha
Apartmánový komplex Medena je situovaný na hezkém a klidném místě. Leží v blízkosti oblázkové pláže, přímo v borovicovém lese a typické středomořské vegetaci (šalvěj, levandule, rozmarýn), tyto bylinky  jsou vhodné pro léčení dýchacích cest a pro celkovou relaxaci.  Při procházce po okolí můžete zavítat do nedalekého městečka Seget asi 1 km, či svou trasu prodloužit na 4 km a dostat se tak do starobylého města Trogir.  Apartmány Medena jsou nositelem mezinárodního ocenění Modrá vlajka.

Pláž
Oblázková: asi 100 m od apartmánových domů, s pozvolným přístupem do moře.

Vybavení
Je zde centrální recepce s trezorem, koktejlový bar,  restaurace, taverna Dalmacia, směnárna, supermarket, prádelna.Pořádají se zde animační programy pro dospělé (aerobic, jogging) a zábavné programy a kluby pro děti.

Ubytování
Aparmánový komplex Medena nabízí velice příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve tří a pětilůžkových apartmánech s balkonem nebo terasou. Všechny apartmány jsou plně vybaveny kuchyňským nádobím, ložním prádelm a ručníky. Apartmány mají klimatizaci, TV/SAT, kávovar. Apartmány BILO a TRILO R jsou renovovány. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita
3-lůžkový apartmán: 20 5-lůžkový apartmán: 20 Celkem osob: 160

Stravování
Vlastní. Možnost dokoupení polopenze za příznivou cenu.

Sport
Nabízí se zde velké množství sportovního vyžití - tenis, volejbal, badminton, basketbal, stolní tenis. Možnost pronajmu šlapadel, vodních skútrů, motornového člunu. V letovisku Seget naleznete disco, velké množství restaurací, kaváren, hřiště pro děti. Váš pobyt obohatí animační programy a živá hudba.

Vzdálenost od moře
asi 100
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Trogir Koupání 100 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu AP komplexy Medena jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Trogiru

AP komplexy Medena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Trogir nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Trogir: Amiela, Anđa, Andjelka, Andrea, Apartmán Livio, Apartmány Sarita, Apartmány 1351-190, Apartmán 1351-177, Apartmán 1351-202, Ap. Medena, Ap. Vranjica-Belvedere, Argemonia, Bila Kuća, Camping Belvedere, Duje, Elza, Igor, Iris, Ivanka, Kiki, Lucija, Mare, Marija, Miljus, Moment, Mornar, Perišić, Ruža, Slavica, Snježana, Sofija, Šarić, Tija, Toni, Viki, Viktorija, Vila 1351-182, Villa Dalmatica Moderna, Villa Ingrid, Villa Kairos, Villa Lola, Villa Matana, Villa Meri, Villa Mustra, Villa Nikaroni, Villa Pinia, Zora.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018