Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Costa del Sol autem - ubytování na Costa del Sol

Ubytování na Costa del Sol nabízíme v těchto místech

Costa del Sol - informace

Ubytování na Costa del Sol - ilustrační fotografie

Costa del Sol je ideálním místem pro last-minute cestování. Oblast na jižním pobřeží Andalusie v krásném Španělsku se již vyvinula v 60. letech k velmi oblíbeným cílům. Pobřeží slunce přispívá ke správnému názvu. S více než 320 slunečnými dny za rok, budete určitě prožívat nezapomenutelnou dovolenou! Oblast v subtropickém podnebí převažuje, rozkládá se na 300 kilometrech v okolí města Malaga. Pro tuto oblast zahrnuje také pobřežní města Torremolinos, Benalmadena, Fuengirola, Marbella, Estepona a Manilva na západě a Torre del Mar, Tolox a Nerja na východě. V 60. letech přitahoval Costa del Sol pořád více a více filmových hvězd a tím se toto místo začealo proslavovat. Z ospalé rybářské vesnice se brzy stalo jedno z nejmodernějších turistických letovisek ve Španělsku. Přesto, že oblast je stále skvělým útočištěm, v horách a okolí lze pořád nalézt ospalé vesničky. Pobřeží kolem Nerja zůstalo velmi originální. Costa del Sol nabízí slunce, dovolenou na pláži, umění a kulturu. Díky široké škále různých hotelů a letovisek pro vás bude snadné najít odpovídající nabídku na fantastickou last minute dovolenou.

Costa del Sol rozmazluje své návštěvníky nekonečným výběrem atrakcí pro volný čas. Pro milovníky dovolené na pláži je zde skutečné El Dorado příležitostí. Dlouhé, sluncem zalité písečné pláže s lehátky a slunečníky, sprchy na pláži, hřiště pro děti a výběr barů a restaurací nemají prakticky žádné přání nesplněné. Kromě toho existuje mnoho způsobů k půjčení šlapadel nebo vodní lyžování, tryskové lyžování, a dokonce lze i vyzkoušet řadu dalších vodních sportů. Ale i klidnější milovníci koupací zábavy si přijdou na své. Kolem Nerja se nachází některé krásné scénické zátoky, které se vyznačují svou jednoduchostí a klidem. Na Costa del Sol je jedenáct přístavů s velmi vysokým standardem. Mimo jiné si tam můžete vyzkoušet plachtění a potápění nebo půjčit loď s licencí. I golf si zde můžete zahrát. Je zde více jak 40 dobře udržovaných zařízení, které odpovídají mezinárodním standardům. Costa del Sol má také stanovenou přezdívku Costa del Golf. Dobré počasí v této oblasti umožňuje dělat po celý rok tento sport. Mnoho hotelů nabízí širokou škálu zařízení míčových sportů, kde jsou tenisové kurty nebo squashové haly. Radostnou cestou je pěší turistika a jízda na koni v hornatém zázemí. Tam jsou také kurzy horolezectví a závěsného létání.

Ubytování na Costa del Sol - ilustrační fotografie

Vnitrozemí Costa del Sol s jeho fascinující krajinou, byste si neměli nechat ujít! Bylo zde vytvořeno i mnoho přírodních rezervací. Romantická horská pásma s vesnicemi jsou docela rozdílná od bílé písčité pláže na pobřeží. Měli byste vyrazit na výlet do slavné jeskyně v Nerja, jeskynní malby jsou více než 20 000 let staré.

Provinční hlavní město Malaga by měla rovněž zahrnovat vaší dovolenou. Město bylo založeno Féničany a mělo velký význam pro Maury. Do dnes o tom svědčí historické pozůstatky v okolí města. Ale také kostely a muzea, včetně nového Picassova muzea, přitahují hosty. Marbella a některá další města na pobřeží Costa del Sol by neměla zůstat nezmíněna. Oni mají historii stejně tak starou jako Malaga.

Ubytování na Costa del Sol - ilustrační fotografie

Jedním důvodem pro popularitu Costa del Sol je neobyčejně mírné středomořské klima. Počet slunečných dní dělá tuto zemi ideální pro rekreační pobyt. Na pobřeží jsou v létě teploty mezi 25 a 30 stupni, v zimě jen zřídka klesnou pod 14 stupňů. Pouze v hornatém vnitrozemí může být chladněji.

Díky vyváženému klima na Costa del Sol je zde možné trávit dovolenou po celý rok. V létě je na pobřeží mimořádné horko a ve vnitrozemí je trochu příjemněji. Ale i v zimě se tu setkáte se spoustou slunečných dnů.

Španělsko - kam jinam na ubytování?

Costa del Sol není jedinou oblastí, kde je možné se ve Španělsku ubytovat. Aktuálně se s námi můžete vydat na ubytování do Španělska i do následujících regionů: Andalusie, Barcelona Costa Norte, Baskicko, Costa Blanca, Costa Brava, Costa Cálida, Costa Daurada, Costa de Almería, Costa de la Luz, Costa del Azahar, Costa del Garraf, Costa Tropical, El Maresme, Galicie, Kantábrie, Kastilie a León, Katalánsko, Madrid, ostrov Ibiza, ostrov Mallorca, ostrov Menorca, Pyreneje, Valencie.

Ubytování na Costa del SolKontakty

Call Centrum 222 745 416

Po - Pá 8:00 - 18:00

Chomutov 474 721 045

Po - Pá 9:00 - 16:00

Členství v organizacích

Vyhledávání objektuZ aktuální nabídky ubytování na Costa del Sol vybíráme

Marbella

Señorio De Aloha
objekt Señorio De Aloha
termín 7.7. - 14.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 10.231,- Kč / os.
cena po slevě 8.185,- Kč / os.

Torremolinos

La Roca
objekt La Roca
termín 7.7. - 14.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 10.902,- Kč / os.
cena po slevě 8.766,- Kč / os.

Estepona

Benatalaya
objekt Benatalaya
termín 7.7. - 14.7.
strava bez stravy
osob 4
původní cena 11.553,- Kč / os.
cena po slevě 9.370,- Kč / os.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018