Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Arlberg

Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg Ubytování Arlberg
Pěkný, útulný dvougenerační dům "Arlberg". Ve čtvrti St. Jakob, slunná poloha. Společné: zahrada. V domě: lyžárna, ústřední topení, místnost na sušení. K dispozici: sáně. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, autobusová zastávka 40 m, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 40 km, kabinková lanovka 3 km, zastávka ski-busu 10 m, lyžařská škola 3 km, sáňkařská dráha 3 km, běžkařské stopy 60 m, kluziště 4 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně). Ski bus do lyžařského střediska St. Anton - alle (every) 15 min. Zdarma.
Kvalita **** Země Rakousko Oblast Tyrolsko Místo St. Anton am Arlberg

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 6.810,- Kč

V objektu Arlberg jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

100.1

Kapacita: 3 - 5 osob
4-pokojový byt 85 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a umyvadlo. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v St Anton am Arlbergu

Arlberg není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Rakouska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku St. Anton am Arlberg nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Tyrolsku i v následujících objektech střediska St. Anton am Arlberg: Hotel Kertess, Hotel Tirolerhof, Katharina.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018