Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5274.825

Vklíněný do zelené kopcovité oblasti Chianti, cca 2 km od San Pancrazio, v malé obci s obchody, restauracemi a veškerými službami. Statek je stará budova s věží a vysvěcenou kaplí (15. století). Vnitřní prostory byly majitelipečlivě zařízeny rusatikálním nábytkem a několika kusy nábytku antického. Ideální výchozí bod pro výlety: Siena 30 km. Florencie 25 km. Montespertoli 10 km a San Casciano Val di Pesa, typické místo v Chianti 9 km. Zahrada 50 m od domu. Chalupa "Brugnano". Osada. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu in 10 m. Obchod 2 km, supermarket 9 km, restaurace 2 km. Tenis 5 km, jízdárna 5 km.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Casciano Val di Pesa Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5274.825 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Casciano Val di Pesa

Objekt IT5274.825 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Casciano Val di Pesa nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Casciano Val di Pesa: Cornuzzo, Santa Lucia.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018