Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Il Circolo

Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo Ubytování Il Circolo
Vila "Il Circolo", 400 m n.m.. 5.5 km od centra Rufina, 25 km od centra Firenze, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, bazén (nezapuštěný) (7 x 3 m, hloubka 120 cm, 05.05.-29.09.). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo. Obchod 5.5 km, potraviny 200 m, supermarket 5.5 km. Jízdárna 2 km.
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo Rufina

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.470,- Kč

V objektu Il Circolo jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

920.1

Kapacita: 4 - 6 osob
5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: otevřená jídelna s otevřený krb. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: zkosený obývací pokoj s TV-satelit. Zahradní nábytek, gril. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, vysoká stolička pro děti.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Rufina

Il Circolo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Rufina nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska Rufina: Zanobini.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018