Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování La Madrague D'Azur

Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur Ubytování La Madrague D'Azur
La Madrague: "La Madrague d'Azur" je rezidence se 7 byty. V roce 2002 byla renovována. Nachází se v obytné čtvrti na uzavřeném, 2000 m2 velkém pozemku se stromy a květinami. Každý byt má elektrické žaluzie a vlastní parkovací místo na pozemku rezidence, která je uzavřena dvěma branami. Společné: bazén (13x6 m, hloubka: 0.5-2.5 m, 01.05.-31.10.) se skokanským můstkem a dlážděnou pláží. Jihozápadní terasa, 240 m2, se zahradním nábytkem. Výhled na moře a vrcholky La Madrague. Správce domu v místě. Poloha: bytový dům "La Madrague d'Azur". Na kraji obce, 2 km od centra Saint Cyr sur Mer, 200 m od moře. Společné: bazén hranatý (13 x 6 m, hloubka 100 - 250 cm, 15.05.-15.10.) s alarmem. Obchod, potraviny, písečná pláž 200 m, kamenitá pláž 300 m. Golfové hřiště 8 km, tenis 4 km. Atrakce v blízkosti: Aqualand 3 km. Turistické oblasti Sainte Baume, Sainte Victoire, Calanques Port-Cros, Porquerolles, Ile verte, Embiez, Figuerolles, Cassis. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Kvalita *** Země Francie Oblast Azurové pobřeží Místo Saint Cyr sur Mer

Poloha objektu

Koupání 200 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 3.180,- Kč

V objektu La Madrague D'Azur jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

160.10

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Komfortní zařízení: jídelna 14 m2. Vstup na terasu. Malý salón s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2 částéčně krytá, jižní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. Pěkný výhled na moře a na les. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. x.
Termíny a ceny

160.4

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Světlé, úplně renovovaný v roce 2014, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm), stereo přehrávač. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), TV a stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře a na les. K dispozici: pračka, sejf, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. TV jen FR. Hlásič kouře. Prosím pozor: vstup do apartmánu je v přízemí, ale apartmán se nachází v 1. patře a vedou do něj točité schody. Balkon se nachází na opačné straně apartmánu. Rozměry garáže: 4,80m délka, 2,30m šířka, 2,40m výška. Kauce: Euro 380,-.
Termíny a ceny

160.7

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 80 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 40 m2 s TV, rádio, CD, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, bidet, WC zvlášť. E-topení. Terasa 45 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Termíny a ceny

160.9

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2015, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 16 m2 s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm), sprcha a klimatizace. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. E-topení. Terasa 20 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře a na les. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře.
Termíny a ceny

160.6

Kapacita: 5 - 7 osob
5-pokojový byt 110 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 33 m2 s TV (plochá obrazovka), rádio, CD, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, bidet, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Koupelna, bidet, WC zvlášť. E-topení. Balkon 4 m2, severozápadní orientace, terasa 27 m2, jihovýchodní orientace terasa 10 m2, krytá, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a na les. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: TV jen FR. Hlásič kouře. Přístup k bytu lehce strmými 12 velkými schody. 1 podzemní garážové stání(délka 4,80m, hloubka 2,60m, výška 2,40m. Velmi dobře udržovaný interiér. Kauce: Euro 460.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Saint Cyr sur Mer

La Madrague D'Azur není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Francie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Saint Cyr sur Mer nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na Azurovém pobřeží i v následujících objektech střediska Saint Cyr sur Mer: Aqui Sian Ben, Bastide Vieille Sud, Bella Luna, Campagne La Source, Césaré, Dio Brasil, Domaine Port D'Alon, Hameau La Madrague, Hauts De La Madrague, Château De La Madrague, Jardins De La Mer, La Caterina, La Cigalière, La Corniche, La Madrague Bleue, La Méditerranée, La Mer, La Pinède De La Madrague, La Plage, La Sirene, La Victor, Le Caylar 2, Le Clos Marin, Le Clos St Cyr, Le Florida, Le Lido, Le Madrilène, Le Mazet, Le Palais Vénitien, Le Petit St Côme, Le Pin D'Alep, Les Aigues Marines, Les Balcons Du Plan De La Mer, Les Dahlias, Les Goelands, Les Iles, Les Jardins De Sinople, Les Lavandes, Les Lecques, Les Mimosas, Les Sycomorres, Le Stadium, Les Thuyas, Les Trois A, Les Vannières, Les Vignes, Le Thalassa, Le Weekend, L'Ile Heureuse, L'Opaline, Mas De La Madrague, Provence Parc, Provence Village, Résidence Aubanel, Solazur, Villa Anaisim, Villa Diau.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018