Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Tramontana

Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana Ubytování Tramontana
Tribunj 3 km od Vodice: Pěkný dvojdomek "Tramontana", 2-podlažní. Osada Sovlje 1.5 km od centra Tribunj, klidná, slunná poloha, 400 m od moře, 400 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 400 m2 (oplocený). Parkovací místo u domu na pozemku, garáž. Obchod 1.5 km, restaurace 100 m, skalnatá pláž, betonová pláž 400 m. Skupiny mládeže jen na dotaz. Skupiny mladých lidí platí dvojnásobnou vratnou kauci při příjezdu. Betonová pláž a sprchy v zátoce Sovlje, 400 m od domu.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 400 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.000,- Kč

V objektu Tramontana jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

101.1

Kapacita: 6 - 8 osob
4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a klimatizace. Vstup na terasu. Terasa 22 m2, krytá, terasa 22 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Tramontana není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Agata, Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Darena, Geneko, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Stipanicev, Tina, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018