Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Darena

Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena Ubytování Darena
Tribunj 3 km od Vodice: Pěkný dvojdomek "Darena", renovovaný v roce 2008. Ve čtvrti Sovlje 1.5 km od centra Tribunj, klidná, slunná poloha, 500 m od moře, 500 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), udržovaná zahrada s rostlinami a stromy, bazén nepravidelného tvaru (8 m2, hloubka 120 cm, 22.04.-14.10.). Venkovní sprcha, gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, restaurace 200 m, skalnatá pláž, betonová pláž 500 m.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 500 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 2.710,- Kč

V objektu Darena jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

103.1

Kapacita: 6 - 8 osob
5-pokojová polovina dvojdomku 85 m2 na 2 podlažích, jihovýchodní orientace. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač a klimatizace. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Sprcha/WC. Klimatizace (extra). Balkon 6 m2, terasa 30 m2, krytá. Zahradní nábytek. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Darena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Agata, Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Geneko, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Stipanicev, Tina, Tramontana, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018