Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Agata

Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata Ubytování Agata
Tribunj 3 km od Vodice: Vícegenerační dům "Agata". V centru obce Tribunj, slunná poloha, 65 m od moře, 290 m plaz. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený). Gril. V domě: přístup na internet. Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 370 m, restaurace 45 m, oblázková pláž 290 m. Marina 85 m. Pozor prosím: objekt ref.: HR4405.126 se nachází na stejném pozemku.
Kvalita *** Země Chorvatsko Oblast Střední Dalmácie Místo Tribunj

Poloha objektu

Koupání 65 m Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 1.980,- Kč

V objektu Agata jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

123.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 190 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 10 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

123.4

Kapacita: 3 - 5 osob
3-pokojový byt 50 m2, v podkroví, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (100 cm, v délce 180 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), klimatizace. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj, výška stropu 175 - 300 cm s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa 25 m2 částéčně krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Tribunji

Agata není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Chorvatska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Tribunj nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni ve Střední Dalmácii i v následujících objektech střediska Tribunj: Apartmány Nola, Apartmány Tihomira, Aquanur, Cvita, Darena, Geneko, Ivan, Ivka, Johanna, Karlo, Lorina, Megi, Mela, Objekt HR4405.126, Stipanicev, Tina, Tramontana, Vesna.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018