Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt BE1000.12

Starý, komfortní, luxusní bytový dům "Nancy", rok výstavby 1925 z 20. století, renovovaný v roce 2012.Zařízení domu: ústřední topení, bezpečnostní zařizení, pračka (k dispozici pouze pro Vás), sušička (k dispozici pouze pro Vás).Možnosti parkování: na ulici. Příjezd k domu možný celoročně. Cesta se schodištěm, 26 schodů.Poloha: v centru obce Brussel, centrální, klidná poloha.Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 400 m, potraviny 400 m, supermarket 400 m, restaurace 500 m, autobusová zastávka 200 m, Metro 200 m. Upozornění, v okolí se nachází: železnice v 200 m a letiště v 11 km.
Kvalita * Země Belgie Oblast Brusel Místo Brussel

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt BE1000.12 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Brusselu

Objekt BE1000.12 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Brussel nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Bruselu i v následujících objektech střediska Brussel: Evêque, Laeken Residence, Royal.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018