Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování La Bastide

Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide Ubytování La Bastide
Komfortní, historická chalupa "La Bastide", 2-podlažní. V zeleni. K dispozici pouze pro Vás: Boccia (Pétanque), terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Obchod 3 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: Stuwdammen van Eau d'Heure 15 km. Pozor prosím: baby-výbava (v ceně). Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Ubytování v budově ze 17. století.
Kvalita *** Země Belgie Oblast Ardeny Místo Thy-le-Bauduin

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 1.610,- Kč

V objektu La Bastide jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

100.1

Kapacita: 5 - 7 osob
"La Bastide", 3-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, kabelová TV a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Herní místnost. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Thy-le-Bauduinu

La Bastide není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Belgie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Thy-le-Bauduin nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Ardenách i v následujících objektech střediska Thy-le-Bauduin: Le Ti' Bauduin.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018