Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Schnitzer

Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer Ubytování Schnitzer
Útulný rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. "Schnitzer", rok výstavby 1989, renovovaný. V obci, slunná poloha ve svahu, ve slepé ulici. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, gril, dětské hřiště. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, supermarket 3 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 8 km, koupaliště 8 km, krytý bazén 8 km, pláž ke koupání 3 km. Golfové hřiště 2 km, tenis 150 m, jízdárna 200 m, lanová dráha 8 km, lyžařské centrum 8 km, sáňkařská dráha 300 m, běžkařské stopy 150 m, kluziště 3 km. Atrakce v blízkosti: Minimundus. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Goldegg 8 km. Známá jezera v okolí: Millstätter See 3 km.
Kvalita *** Země Rakousko Oblast Korutany Místo Seeboden am Millstättersee

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový Cena za osobu / pobyt od 1.870,- Kč

V objektu Schnitzer jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

200.1

Kapacita: 2 - 4 osoby
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Zkosený, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. E-topení, boiler (70 l). Balkon 7 m2, velké zahradní sezení. Lehátka (4x). Výhled na hory a na krajinu. Parkování u domu. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Termíny a ceny

Další ubytovací kapacity v Seebodenu am Millstättersee

Schnitzer není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Rakouska aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Seeboden am Millstättersee nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Korutanech i v následujících objektech střediska Seeboden am Millstättersee: Hotel Bellevue, Hotel Moerisch, Hotel Moserhof GmbH, Hotel Royal X.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018