Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana

Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana Ubytování Hotel Orovacanze Garden Club Toscana
Hotel
Lo Scoglietto je velice pěkná ve stylu toskánské vesnice. Vesnice všech 14 hektarů a sestává z malých jednotek 2patrových budov. Stejně jako v obci, mnoho rekreačních zařízení, sportovních zařízení, restaurace a služby umístěny ve středu. Lesem borovicemi a duby dostanete jen 400 metrů od písečné pláže na moři chodbou.

Umístění
Centrum: 3 km vlakové nádraží: San Vincenzo 3 km letiště: Pisa 85 kilometrů od pláže a moře: 400 m.

Vybavení
Recepce, parkování zdarma, různé restaurace, která podává typické pokrmy toskánské kuchyně, 4 bary, trávník, slunečníky na pláži i u bazénu zdarma (v závislosti na dostupnosti), indoor divadlo, vnitřní/venkovní diskotéku, lékařské služby, obchod, 16 tenisové kurty (za poplatek).

Pokoj
Sprcha/WC, vysoušeč vlasů, Balkon/terasa, klimatizace, minibar, telefon, satelitní TV, Trezor, ventilátor, ~ 22-26 m².

Fitness/wellness
Včetně: 2 sladkovodní bazény.Stravování
Včetně: plná penze: bufetová snídaně, bufetový oběd, bufetová večeře. Nápoje k obědu a večeři: voda, víno, ovocné šťávy. Tabulka služeb částečně v restauraci La Piazzetta. Pro přípravu dětské výživy pro děti nějaké Mini klub s dětským bufetem a příležitostí.

Zábava
Zahrnuto: Některé děti program, některé večerní zábava, hudba, divadlo, skupina animace. Tělocvična, stolní tenis, kuželky, koule čtverec. Od 08.06.13 do 07.09.13 profesionální péči na tenis, strečink, gymnastika, judo. Slunečníky a lehátka podle dostupnosti. Za poplatek: na požádání: windsurfing, lekce surfování, plachtění, kánoe, horské kolo a různých jiných sportů.

Děti
Částečné hlídání.

Domácí zvířata
Není dovoleno.

Náklady - za poplatek
Návštěvníka daň:Různé
Platební karty: MasterCard, Visa, Bankomat, American Express vhodný pro vozíčkáře: Ano, příjezd od: odjezd 15:00 do: 15:10:00 dohodnutých stravovacích služeb v 19:00 začne a skončí s snídani v den odjezdu. Tisk chyby a změny vyhrazeny.

, (strojový překlad)
Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Vincenzo

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Hotel Orovacanze Garden Club Toscana jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Vincenzu

Hotel Orovacanze Garden Club Toscana není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Vincenzo nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Vincenzo: Camping Village PARK ALBATROS, Garden Club Toscana, Hotel Riva degli Etruschi, Park Albatros, Villa La Cavaliera.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018