Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Agrihotel Corte Benedetto

Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto Ubytování Agrihotel Corte Benedetto
Hotel nabízí bar, službu hlídání dětí a transfer-servis. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Hotel nabízí bar, službu hlídání dětí a transfer-servis. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

V pokojích je klimatizace a koupelna. V pokojích je rozkládací pohovka. Je možné rezervovat i oddělené ložnice. Je tady minibar. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je vířivá vana. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má venkovní bazén. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Pro aktivní hosty je v nabídce tenis (za poplatek).

Je možné si objednat snídaně.
Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Martino In Colle Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu je soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Agrihotel Corte Benedetto jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018