Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.985.1

Zrestaurovaný venkovský dům "L´Azalea" se nachází v panoramatickém prostředí, obklopen vinicemi a olivovými sady. Pěkná chalupa, renovovaný. 6 km od centra San Gimignano, 40 km od centra Siena, 50 km od centra Firenze, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 2 ha, pěkná, udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, bazén (6 x 12 m, hloubka 110 - 150 cm, 04.05.-28.09.). Terasa, zahradní nábytek, gril (houpačka). K dispozici pouze pro Vás: malá zahrada s trávníkem a květinami. V rekreačním zařízení: snídaňová místnost, ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkovací místo. Obchod 4 km, nádraží "Certaldo" 5 km. Golfové hřiště 25 km, tenis 8 km, jízdárna 5 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.985.1 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.985.1 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018