Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.920.12

Leží v obci Pancole, 7 km od San Gimignano, obklopené 240 ha olivových hájů, vinic a lesů, pravá oáza klidu. Velmi pěkný výhled. Některé zachovalé domy podél Via Francigena jsou z 18. století. Jeden samostatný dům je rozdělen na dva byty, Cedda a Linari. Brabancia, Svevia, Tuscia a Olsatia jsou další samostatně stojící domy. Šetrná přestavba zachovala původní styl. Všech 16 bytů s vlastními vchody jsou elegantně zařízeny rustikálním nábytkem a několika starožitnostmi. Americký kávovar. Na přání telefon. Velká zahrada se společným bazénem a panoramatickým výhledem. Na místě můžete ochutnat jedinečná vína podniku (Vernaccia-Chianti Colli Senesi) a olivový olej. Na přání snídaně (Euro 60,-/osoba/týden) a polopenze Euro 230,-/osoba/týden), prosím předobjednat. Na požádání možno zařídit kurs vaření, včetně oběda (Euro 70,-/nejméně 5 osob). Siena a Florencie 50 km. Přírodní příjezdová cesta. Velmi starý selský dům. Společné: pozemek, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: recepce, restaurace, snídaňová místnost, ústřední topení, klimatizace, prádelna. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 7 km, nádraží "Certaldo" 7 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 7 km, jízdárna 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.920.12 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.920.12 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018