Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.918.1

"Coiano", pěkný, samostatně stojící-dům, uprostřed zařízení "Fattoria Santo Pietro" v obci Pancole, 7 km od S. Gimignano, na 240 ha pozemku s vinicemi, olivovými háji a lesy. Celé zařízení sestává z více domů s rekreačními byty. Bazén s panoramatickym výhledem. Coiano bylo s velkou pečlivostí renovovano a elegantním způsobem zařízeno antickými a rustikálními kusy toskánského nábytku. Topení. Rodinný dům "Coiano". Společné: zahrada trávníkem, bazén (7 x 14 m, 01.05.-10.10.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: s TV, ústřední topení, klimatizace, prádelna. Snídaně a polopenze na vyžádání. Příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.918.1 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.918.1 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018