Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.55.2

Historická selská usedlost "Fattoria Le Capanne", z 17. století, renovovaný, obklopen stromy, loukami, poli a vinicemi. 7 km od centra San Gimignano, 45 km od centra Siena, 55 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná poloha na kopci, v zeleni. Společné: neudržovaný pozemek 5 ha, velká, pěkná zahrada s rostlinami, louka, ovocná zahrada, bazén (04.05.-28.09.). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, grilovací kout, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: pračka (společné, extra). 2 km dlouhý, příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo. Supermarket 7 km, restaurace 4 km, nádraží "Certaldo" 14 km. Golfové hřiště 30 km, tenis 7 km.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.55.2 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.55.2 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018