Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.250.8

Castel San Gimignano 12 km od da San Gimignano: Pěkný, stylový selský dvůr "Borgo di Mariano", renovovaný. Na kraji obce, 2 km od centra Castel San Gimignano, 12 km od centra San Gimignano, klidná poloha. Společné: zahrada, bazén (16 x 8 m, 15.04.-15.10.). Dětské brouzdaliště, tenis (extra), ping-pong, pergola, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: restaurace, bar. Výměna povlečení (navíc- extra). Výměna ručníků (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka "San Gimignano" 12 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Dům na 100 ha pozemku. Možnost zakoupení místních vín a olivového oleje a prohlídky vinného sklepa s ochutnávkou vína.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu je tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.250.8 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.250.8 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018