Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5257.200.11

Castel S Gimignano, 12 km od da San Gimignano: Komfortní selský dvůr "Villa Dini", rok výstavby 1700, renovovaný v roce 2002. Na kraji obce, 2 km od centra Castel S Gimignano, klidná poloha. Společné: bazén (15 x 7 m, 15.04.-15.10.). Zahradní nábytek. V domě: pračka (extra). Snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo (kryté). Potraviny 2 km, restaurace 600 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Boccia-hřiště, ping-pong, tenisové hřiště (extra), dětské hřiště, bar a restaurace s pro oblast typickou kuchyní, 600m (ve vedlejší sezoně otevřeno pouze o víkendech, v hlavní sezóně je stále otevřeno). Ke statku patří malá vysvěcená kaple a celkem 10 nezávislých bytů. Statek na 100 ha pozemku s vlastní výrobou oleje a vína, ktere je možné zakoupit na místě. Možnost návštěvy vinných sklepů s degustací vína. Beach-volejbalové a fotbalové hřiště.,Byt IT5257.200.4 má navíc ještě 1 pokoj a koupelnu, které je na požádání možné rovněž pronajmout (extra). Stejně tak je hostům k dispozici krytý vnitřní dvůr (50 m2) s pohovkou a vnějším nábytkem. Sítě proti moskytům ve všech oknech.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Gimignano Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu nejsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5257.200.11 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Gimignano

Objekt IT5257.200.11 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Gimignano nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Gimignano: Coiano, Dini, Fienile, Il Prunello, La Chicca, Lari, L´Azalea, Mariano, San Girolamo, Svevia, Vineyard View.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018