Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5274.820

Casa Pergolina, kamenný statek z 18. století, panoramatická poloha na kopci v oblati S. Casciano, pouze 20 km od Florencie a 45 km od Siena. Dům na pozemku s olivovníky a cypřišemi, soukromá vstupní brána. V zahradě bazén se slunnou terasou. V Bergino, jen 1.5 km vzdáleném, potraviny, restaurace a autobusová zastávka (směr Siena nebo Florencie). Díky rychlosilnici (3 km), která spojuje Sienu a Florencii, jsou mnohé obce Toskánska lehce dosažitelné. Při renovaci bylo přihlédnuto k původní architektuře. Pečované zařízení v toskánském rustikálním stylu se starožitným nábytkem. Telefon (Natel na požádání), SAT-TV, myčka, kamna a mraznička. Velká zařízená vnější lodžie. Velmi starý selský dům "Casa Pergolina". Na kopci. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2 ha (oplocený), trávníkem, bazén (6 x 12 m, 08.05.-18.09.). Zahradní nábytek. V domě: bezpečnostní zařizení, pračka, Cena za topení se platí na místě (15.11.-01.04.). Parkovací místo. Potraviny 1.5 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 1.5 km.
Kvalita **** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo San Casciano Val di Pesa

Poloha objektu

Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu je ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5274.820 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v San Casciano Val di Pesa

Objekt IT5274.820 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku San Casciano Val di Pesa nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska San Casciano Val di Pesa: Cornuzzo, Santa Lucia.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018