Ubytování v Chorvatsku, Rakousku, Itálii, Francii a dalších zemích Evropy

Ubytování Objekt IT5374.875.5

Santa Maria in Acone 4 km od Rufina: Starobylé sídlo rodiny Giuliano Spagnoli v centru oblasti Chianti Rufina, vystavěné na základech bývalého zámku Cerchi, obklopené olivovými háji. Ideální pro odpočinek a poznávání šarmu toskánské krajiny. Villa Padronale IT5374.877.1 může být na přání také rezervována, má vlastní bazén a vlastní oplocenou zahradu. Velmi stará chalupa "Castel D'Acone", renovovaný. 10 km od centra Pontassieve, 25 km od centra Firenze, 80 km od centra Arezzo, klidná, vyvýšená poloha na kopci, v zeleni. Společné: pozemek 18 ha, zahrada, bazén (6 x 12 m, hloubka 120 cm, 01.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: recepce s TV, ústřední topení, pračka (společné). Výměna povlečení 1x týdně. Úklid na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, restaurace 4 km, nádraží "Rufina" 4 km. Jízdárna 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid (800 - 1.500 Kč dle typu objektu), zpracovatelský poplatek 600 Kč.

Kvalita *** Země Itálie Oblast Toskánsko Místo Rufina Privátní bazén v objektu V objektu není soukromý bazén Privátní bazén u objektu U objektu není soukromý bazén Tenisový kurt U objektu není tenisový kurt Domácí zvířata povolena V objektu jsou povolena domácí zvířata Ohniště U objektu není ohniště / gril Bezbariérový přístup Objekt není bezbariérový

V objektu Objekt IT5374.875.5 jsou pro vaše ubytování připraveny tyto pokoje

Další ubytovací kapacity v Rufina

Objekt IT5374.875.5 není jediným objektem, do něhož cestují turisté na ubytování do Itálie aby si tady odpočinuli od každodenních starostí a třeba i zažili něco mimořádného. Ubytování v letovisku Rufina nabízejí i další, stejně tak atraktivní, objekty. Aktuálně s námi můžete být ubytováni v Toskánsku i v následujících objektech střediska Rufina: Il Circolo, Zanobini.
e-cestujeme.cz - ubytování Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Francie a další země.

Také provozujeme

VLNA.cz (c) 2018